• Nr. 1 verkeersborden webshop
  • Supersnelle levering
  • Korting bij directe betaling
  • Hoge klanttevredenheid
  • Snelle levering, ook bij maatwerk!

Verkeersbord SB250 G type VIId onderbord - P+R park and ride - 400x200mm

Art.nr. BEGO.06905

Product samenstellen
Prijs p/st
Van voor
39,50
47,80
incl. btw
Preview afbeelding wordt bijgewerkt
Levertijd: 1-2 werkdagen donderdag in huis
Aantal Prijs per stuk Je voordeel  
per stuk 39,50  
vanaf 5 stuks 37,50 5,1%
vanaf 10 stuks 35,60 9,9%

volumeprijzen zijn incl. gekozen opties

39,50
Prijs p/st
Levertijd: 1-2 werkdagen
39,50
47,80 incl. btw

Preview afbeelding wordt bijgewerkt

GVIId: Dit verkeersbord is een aanvulling op een parkeerbord.
In dit geval Park+Ride.

Volgens het SB250 bestek wordt dit bord uitgevoerd in reflecterende folie die overeenstemt met het bord dat hierboven hangt.

Met verkeersbord SB250 G type VIId onderbord geef je duidelijk aan dat een parkeerplaats of parking bedoeld is als P+R-zone. Het herkenbare P+R pictogram maakt meteen duidelijk dat bestuurders hier kunnen parkeren om verder te reizen met ander vervoer.

Dit onderbord wordt geplaatst onder een parkeerbord en is vooral handig bij overstapparkings, stationsomgevingen, randparkings en mobiliteitspunten. De reflecterende voorzijde en stevige aluminium uitvoering zorgen voor een duidelijke en duurzame aanduiding.

Productspecificaties:

  • Afmeting: 400x200 mm
  • Betekenis: aanvulling op verkeersborden voor stilstaan en parkeren, P+R park and ride
  • Materiaal: gepoedercoat aluminium bord met dubbel omgeplooide rand
  • Reflectie: klasse 1, 2 of 3 met langere levensduur bij hogere klasse
  • Voorzijde geheel reflecterend
  • Kleur:
    • bordrand RAL5017 (verkeersblauw)
    • achterzijde RAL2009 (verkeersoranje) of RAL7043 (verkeersgrijs)

  • 7,5 jaar garantie op reflecterende folie
  • Anti-graffiti laminaat
  • 99% Vandaalbestendig
  • CE keurmerk
  • Eigen productie
  • Controle door specialist
  • Duurzame productie
  • Made in BE

Onderbord G type VIId voor P+R park and ride zones

Een P+R-parking moet snel herkenbaar zijn. Bestuurders zoeken hier geen gewone parkeerplaats, maar een plek waar ze hun wagen kunnen achterlaten om verder te reizen met trein, tram, bus, fiets of ander vervoer. Met verkeersbord SB250 G type VIId onderbord maak je die functie duidelijk onder het parkeerbord.

Wanneer dit bord de juiste keuze is

Dit onderbord is geschikt voor locaties waar parkeren gekoppeld wordt aan overstappen. Het P+R pictogram is kort, herkenbaar en makkelijk te begrijpen. Daardoor past het goed bij parkings waar bestuurders snel moeten zien dat ze zich op een park and ride locatie bevinden.

Je gebruikt dit bord vaak bij:

  • randparkings aan stadsranden
  • parkings bij stations of haltes
  • mobiliteitspunten
  • carpool- en overstapzones
  • publieke parkings met doorreisfunctie

Formaatadvies

Het formaat van 400x200 mm is compact en past netjes onder een parkeerbord. Voor P+R-locaties is dat vaak voldoende, omdat het pictogram groot en duidelijk herkenbaar is.

Plaats het bord dicht bij de ingang van de parking of bij de betrokken parkeerplaatsen. Zo weten bestuurders meteen dat ze op de juiste plaats zijn.

Reflectieadvies

Omdat P+R-parkings vaak vroeg in de ochtend, ’s avonds of bij slecht weer gebruikt worden, is goede zichtbaarheid belangrijk. Klasse 1 kan volstaan op goed verlichte parkings. Voor openbare weg, donkere zones of drukkere overstappunten is klasse 2 of 3 een betere keuze.

Een hogere reflectieklasse valt beter op in koplampen en heeft een langere levensduur.

Praktische uitvoering

Het bord is gemaakt uit gepoedercoat aluminium met dubbel omgeplooide rand. De voorzijde is volledig reflecterend en de anti-graffiti afwerking helpt om het bord langer proper en leesbaar te houden. Dat is handig op publieke parkings waar signalisatie veel gebruikt en gezien wordt.

Producten die vaak samen met P+R-signalisatie worden gekozen


Stel je vraag aan Verkeersbord.be
 
Liever bellen? Neem contact op met Dominique!

We zijn vandaag tot 17.00 telefonisch bereikbaar voor al je vragen over onze producten en diensten.

  • iDeal
  • Visa
  • Mastercard
  • American Express
  • Bancontact Mister Cash
  • PayPal
  • Belfius Pay
  • KBC/CBC
  • Vooruitbetaling per bankVooruitbetaling per bank
  • betaling achteraf is mogelijkbetaling achteraf is mogelijk

Verkeersbord.be is onderdeel van TrafficSupply

TrafficSupply is dé grootste online aanbieder van verkeers-, tekst- en informatieborden en meer dan 10.000 verkeersgerelateerde producten. TrafficSupply bestaat uit meerdere webshopconcepten, onder te verdelen in Traffic, Parking en Safety. Bij ons koop je zowel verkeersborden met de daarbij behorende beugels en verkeersbordpalen, oplaadpalen voor elektrische auto’s, wegmarkeringen rondom parkeerterreinen maar ook diverse veiligheidsproducten voor de industrie en duurzaam straatmeubilair met een mooi design.

alle shops