Straatnaambord gepersonaliseerd 400x200mm
Art.nr. SN.07043
Art.nr. SN.07043
Wil je een straatnaambord dat eruitziet zoals een klassiek Belgisch bord, maar dan met je eigen tekst? Met dit model maak je makkelijk een gepersonaliseerd straatnaambord dat mooi staat aan een woning, tuinmuur, oprit of zaak. Je past zelf de tekst en pictogrammen aan, waardoor het bord meteen een persoonlijke toets krijgt zonder zijn vertrouwde look te verliezen.
Ook om cadeau te geven is dit een leuke keuze. Voor een housewarming, verjaardag of pensioen maak je iets dat niet alleen mooi oogt, maar ook echt een plaats krijgt. Je kiest zelf de afmeting en de reflectie, zodat het bord even goed werkt als decoratief naambord of als duidelijke blikvanger aan een gevel of poort.
Productspecificaties
De benodigde montagematerialen zijn afhankelijk van de plaats waar je het product wilt monteren.
Na het toevoegen van dit product aan je winkelmandje, kan je onze eenvoudige montagehulp gebruiken om de juiste montagematerialen te selecteren.
Wil je een bord dat meteen herkenbaar is als Belgisch straatnaambord, maar waar je zelf de naam of tekst op zet? Dan zit je met dit model goed. Het heeft die vertrouwde blauwe look die je meteen associeert met een echt straatnaambord, maar jij bepaalt zelf wat erop komt. Zo maak je er iets van dat mooi past aan een woning, oprit, poort, tuinmuur of zaak. Je kunt de tekst en pictogrammen aanpassen, kiezen tussen twee afmetingen en zelf bepalen welke reflectie het best past bij de plek waar het bord komt te hangen.
Dit bord geeft je de uitstraling van een klassiek Belgisch straatnaambord, maar dan met een invulling die volledig van jou komt. Dat maakt het veel breder inzetbaar dan alleen als straatnaambord. Je gebruikt het als naambord aan een gevel, als herkenningsbord aan een oprit of als decoratief bord in een tuin, hobbyruimte of ontvangstruimte.
Ook als cadeau werkt dit heel goed. Voor een housewarming, verjaardag, pensioen of Vaderdag maak je snel iets dat persoonlijk aanvoelt en ook echt zichtbaar blijft. Het is zo’n cadeau dat niet in een kast verdwijnt, maar echt een vaste plek krijgt. Zoek je nog wat inspiratie voor toepassingen of gelegenheden, dan is straatnaamborden als uniek cadeau zeker de moeite waard.
Wat dit model zo fijn maakt, is de combinatie van een compacte maat en een officiële uitstraling. De standaardmaat van 400 x 200 mm is heel bruikbaar op plekken waar je geen groot bord wilt hangen, maar wel iets dat duidelijk en verzorgd oogt. Zoek je een bord dat wat meer aanwezig mag zijn, dan kun je ook kiezen voor 700 x 400 mm.
In vergelijking met speelsere of meer decoratieve naamborden blijft dit model veel dichter bij de look van een echt straatnaambord. Daardoor oogt het strakker, netter en tijdlozer. Net dat maakt het interessant voor mensen die iets persoonlijks willen, zonder dat het te druk of te gemaakt wordt.
Een fout die vaak gemaakt wordt, is te veel tekst op een compact bord willen zetten. Zeker op de standaardmaat werkt een korte, duidelijke naam of benaming meestal het best. Zo blijft het bord goed leesbaar en komt de vormgeving mooier uit.
Ook de keuze van reflectie wordt soms te snel gemaakt. Hangt het bord vooral decoratief aan een gevel of muur, dan is basis reflectie klasse 1 vaak al voldoende. Wil je dat het sterker oplicht en nog dichter aanleunt bij de uitstraling van een echt straatnaambord, dan is maximale reflectie klasse 3 een mooiere keuze.
Dit bord komt mooi uit op plekken waar je iets verzorgd en persoonlijk wilt toevoegen. Denk aan:
Het bord is gemaakt uit aluminium en afgewerkt met anti-graffiti laminaat. Dat maakt het geschikt voor buitengebruik en zorgt ervoor dat het netjes blijft ogen. Elk bord wordt in eigen productie gemaakt en nog gecontroleerd door een specialist, wat altijd een gerust gevoel geeft wanneer je iets gepersonaliseerd bestelt.