Personaliseerbaar Gents straatnaambord SB250
Art.nr. SN.12627
Art.nr. SN.12627
Officieel straatnaambord van de stad Gent
Wil je een straatnaambord met een echte Gentse uitstraling, maar wel met je eigen tekst? Met dit personaliseerbaar straatnaambord geef je een gevel, inkom, tuinmuur of zaak meteen meer karakter. Je past zelf de tekst en pictogrammen aan, zodat het bord niet alleen mooi oogt, maar ook echt past bij de plek waar je het hangt.
Ook om cadeau te geven zit je hier goed. Voor een housewarming, verjaardag of pensioen maak je snel iets persoonlijks dat zichtbaar blijft en niet ergens verdwijnt. Het bord is verkrijgbaar in 400 x 200 mm of 700 x 400 mm, met keuze tussen basis reflectie klasse 1 en maximale reflectie klasse 3.
Productspecificaties:
De benodigde montagematerialen zijn afhankelijk van de plaats waar je het product wilt monteren.
Na het toevoegen van dit product aan je winkelmandje, kan je onze eenvoudige montagehulp gebruiken om de juiste montagematerialen te selecteren.
Zoek je een straatnaambord dat er verzorgd uitziet en tegelijk wat meer karakter heeft dan een standaard bord? Dan zit je met deze Gentse uitvoering goed. De stijl is meteen herkenbaar, maar jij bepaalt zelf welke tekst en pictogrammen erop komen. Zo maak je er makkelijk iets persoonlijks van voor thuis, voor je zaak of om cadeau te geven. Het bord is verkrijgbaar in twee formaten en je kiest zelf welke reflectie het best past bij de plek waar het hangt.
Dit bord combineert een herkenbare stadsstijl met volledige personalisatie. Je gebruikt het als straatnaambord met eigen tekst, maar het werkt evengoed als naambord aan een gevel, aan een inkom of in een tuin. Door de Gentse look krijgt het bord vanzelf wat meer uitstraling, zonder dat het te druk of te speels wordt.
Dat maakt het handig voor heel verschillende toepassingen. Je kunt het gebruiken voor een familienaam, een naam voor een woning, een bord aan een poort of een persoonlijke benaming voor een hobbyruimte of zaak. Ook als cadeau is dit een goede keuze, omdat je snel iets maakt dat echt bij iemand past.
Wat dit model anders maakt, is de combinatie van een officiële SB250-look met een lokale Gentse stijl. Daardoor oogt het bord net wat unieker dan een meer neutrale uitvoering. Het heeft meer persoonlijkheid, maar blijft wel strak en verzorgd. Zeker als je graag een bord wilt dat direct herkenbaar is als straatnaambord, maar toch iets extra heeft, komt deze uitvoering mooi uit.
Daarbij helpt het ook dat je niet vastzit aan één standaardopmaak. Je kunt de tekst en pictogrammen aanpassen, waardoor het bord niet alleen visueel klopt, maar ook echt jouw eigen invulling krijgt.
Een fout die hier vaak gemaakt wordt, is dat men te veel tekst op het bord wil zetten. Omdat de Gentse stijl al wat eigen karakter heeft, werkt een korte en duidelijke naam meestal het mooist. Zo blijft het bord rustig lezen en komt de vormgeving veel beter tot haar recht.
Ook het formaat wordt soms onderschat. Op een kleine muur of smalle gevel volstaat 400 x 200 mm vaak prima. Wil je dat het bord echt opvalt of van wat verder leesbaar blijft, dan is 700 x 400 mm meestal de betere keuze.
Dit bord komt mooi uit op plekken waar je iets zichtbaar en stijlvol wilt toevoegen. Denk aan:
Je kiest zelf tussen basis reflectie klasse 1 en maximale reflectie klasse 3. Wil je vooral een decoratief bord, dan is klasse 1 vaak al voldoende. Mag het wat meer opvallen wanneer er licht op valt, dan zit je met klasse 3 beter. Het bord is gemaakt uit aluminium, afgewerkt met anti-graffiti laminaat en wordt in eigen productie gemaakt, met controle door een specialist voor het de productie in gaat.